Новини

Дорогі дошкільні працівники! Ваша нелегка і дуже відповідальна професія вимагає величезної самовіддачі й уваги - адже Ви працюєте з дітьми. Сьогодні я хочу привітати Вас зі святом - днем працівника дошкільної освіти! Побажати міцного здоров'я, витримки, наснаги у роботі на багато років вперед! Ваш щоденний внесок у розвиток наших дітей - безцінна праця! Зі святом!

А зараз літо… Дивовижна казка!

15 липня 2020 року дошкільний заклад відновив свою роботу.                                                                  Ми раді вітати своїх вихованців у закладі

Педагогічні працівники ДНЗ виконання освітньої програми віком від 2 до 7 років «Дитина» здійснюють шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного

28.05.2020р. - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, та ознайомлення з соціумом, в молодшій групі , вихователь Олійник О.А. « Будь здоров»

28.05.2020р. - Заняття з художньо – естетичного розвитку ( аплікація), в середньо – старшій групі, вихователь Павлій В.В. « Подарунки літу»

26.05.2020р. - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, та художньо естетичного розвитку ( аплікація), в молодшій групі , вихователь Олійник О.А.           «Лелеки»

25.05.2020р. - Заняття з художньо – естетичного розвитку ( малювання), в середньо – старшій групі, вихователь Павлій В.В. « Сонячні промінчики»

22.05.2020р.Інтегроване заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, та художньо естетичного розвитку ( малювання), в молодшій групі , вихователь Олійник О.А. «Хустина для лисички»

21.05.2020р.Флешмоб  «День вишиванки»

20.05.2020р.Заняття з художньо – естетичного розвитку ( ліплення), в молодшій групі , вихователь Олійник О.А. «Місточок через річку»

18.05.2020р.- Заняття з художньо – естетичного розвитку ( художня література), в середньо – старшій групі, вихователь Павлій В.В. « Улюблені дитячі казочки»

З 27.04. по 01.05. 2020. Тиждень «Весна для людей»

Проведено онлайн – заняття : в молодшій групі « На городі» ( розучування  вірша «Бурячки») , вихователь Олійник О.А. В обох групах «Що потрібно для життя рослинам», вихователь Павлій В.В. Старша група « Прикмети весни»( розучування вірша М. Сингаївського «Я квітую») , вихователь Павлій Л.В.

04.05. по 08.05. 2020 тиждень «Меблі купували в хаті розставляли»

Заняття з логіко- математичного розвитку в молодшій групі «Як геометричні фігури подружилися» Вихователь Олійник О.А.;  Заняття завчання грамоти в старшій групі «Завдання від Буби» , вихователь Павлій Л.В. ; Заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування з елементами конструювання в молодшій групі «Меблі навколо нас» , вихователь Олійник О.А.; Заняття ознайомлення з соціумом із елементами зображувальної діяльності(ліплення) в старшій групі «Моя кімната», вихователь Павлій Л.В.; 08.05. «День ласунчика»

11.05. -15.05.2020 тиждень» Славний місяць травень»

Заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування «Комахи навколо нас» в молодшій групі , вихователь Олійник О.А.; Заняття з навчання грамоти старша група «Весна у розпалі», вихователь Павлій Л.В. ; Заняття з логіко – математичного розвитку в молодшій групі «День народження у Бобика», вихователь Олійник О.А.; Заняття з логіко – математичного розвитку в старшій  групі «Порівняння множин», вихователь Павлій Л.В.; Заняття з художньо – естетичного розвитку(малювання) «Чарівний метелик» , молодша група, вихователь Олійник О.А.; Заняття з художньо – естетичного розвитку(аплікація) «Бузок» , старша  група, вихователь Павлій Л.В.

з 10.03 по 12.03.2020 року - проведено тиждень "Все радіє накруги, повертаються птахи"

06.03.2020 року - проведено свято  "ЧАРІВНА ВЕСНЯНА КВІТКА ДАРУЄ ЩАСТЯ МАМАМ І ДІТКАМ"

молодша група "Грайлики"

середньо-старша група "Пізнайки"

04.03.2020 року - проведено День ляльки

з 24.02 по 28.02.2020 року - проведено тиждень "Знай, люби, бережи" (кімнатні та лікарські рослини)

27 лютого 2020 року - до нас завітав театр з виставою "Пригоди мишеняти Мицика"

з 17.02 по 21.02.2020 року - проведено тиждень "Таємниці світу техніки" (побутова техніка)

з 13.01 по 17.01.2020 року - проведено тиждень "Ми живемо на Україні, ми дуже любимо її"

08.01.2020 РОКУ - ПРОДЕНО РОЗВАГУ " ДО НАС ПРИЙШЛА КОЛЯДА"

27 грудня 2019 року - проведено свято "Новорічний карнавал"

19.12.2019. День "Ой хто - хто Миколая любить"

18.12. 2019. День здоров'я "З чистотою завжди буду я рости"

Протягом грудня 2019 року  проходить виставка дитячих робіт "Кришталева зимонька"

06.12.2019 року - проведено ДЕНЬ ЧАЮ

Заняття з художньо-продуктивної діяльності в групі "Пізнайки" (старша підгрупа)  - ліплення "Новорічна ялинка" - вихователь Павлій Л.В.

з 02.12 по 06.12.2019 року - проходить тиждень "Права дитини в садку і родині"  -                                    виставка дитячих робіт "Без родини не існує щасливої дитини"

22.11.2019 року - проведено День здоровя "Щоб рости нам дужими - з вітамінами дружимо"

20.11.2019 року - проведено колективний перегляд заняття "Юні бізнесмени" (інтегроване заняття з пріоритетом економічного виховання) - група "Пізнайки", вихователь Павлій Л.В.

11.11.2019 року - проведено колективний перегляд заняття "Вода - це безцінний дар природи" (інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєво-економічного виховання) - група "Грайлики", вихователь Олійник О.А.

30 жовтня 2019 року проведено осіннє свято "Наша осінь золота в гості ти до нас прийшла" (середньо-старша група "Пізнайки")

24 жовтня 2019 року інспекторським складо РВ ГУ ДСНС України в Харківській області проведено інструктаж з протипожежної безпеки та відпрацьовано план евакуації з працюючим персоналод ДНЗ

23 жовтня 2019 року проведено осіннє свято "Наша осінь золота в гості ти до нас прийшла" (молодша група "Грайлики")

ПРОТЯГОМ ВЕРЕСНЯ - ЖОВТНЯ МІСЯЦЯ 2019 РОКУ ПРОХОДИТЬ ВИТАВКА ДИТЯЧИХ РОБІТ "БАРВИ ОСЕНІ"